İnternet ve Dijital Ortam Proje ve Strateji Danışmanlık Hizmeti

Dijital Danışmanlık

İş hayatınızı kolaylaştırmak ve sizlere web tabanlı maliyet etkin çözümler sunabilmek için inovatif çözümler sunmaktayız.

Dijital danışmanlık çözümlerimizde öncelikle mevcut işinizde gelirlerinizi, verimliliğinizi artırabileceğiniz, eğitim iletişim ve temel işletme proseslerinde iyileştirmeler yaparak maliyetlerinizi azaltabileceğiniz çözümler ortaya sunuyoruz.

Etkin Dijital Pazarlama ve Yönetim Stratejileri ve Projeleri

Dijital danışmanlık hizmetimizde öncelikle sizlere birebir görüşerek mevcut iş modelinize ve planlarınıza ait Kanvas İş Modeli tablosu oluşturup, ihtiyaç duyabileceğiniz çözümleri çok net bir şekilde belirliyoruz. Ardından rakiplerinizin analizini gerçekleştirerek firmanızı maliyet etkin bir şekilde nasıl konumlandırabileceğimizi belirliyoruz. İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize yönelik çözümler oluşturduktan sonra sitenizin dönüşüm oranını optimize ediyoruz. Eş zamanlı olarak sizlere sistemin nasıl kullanıldığı ile ilgili detaylı eğitimler sağlıyoruz.

Müşteri odaklı sistemimizin kurulumunun ardından ziyaretçilerinizin beklentilerini, davranışlarını, markanıza olan bakış açısını, ve diğer tüm "müşteri serüveni" bilgilerini inceleyerek sizlere detaylı bir rapor sunmaktayız. 

Tüm bu servisleri birlikte alabileceğiniz gibi ayrı ayrı da alabilirsiniz.

Kurumsal Proje ve Strateji  Danışmanlık Hizmeti

Bize İmgelerinizden Bahsedin

İşinizi büyütmenizde ve imgelerinizi birer simge haline dönüştürmede sizlerin hizmetinizdeyiz.

Dijital alanda sizlere maliyet etkin çözümler sunabiliriz. İşinizi büyütmek ve imgelerinizi birer simge haline getirmek için bizlere ulaşınız.

 

Click to edit this heading