Kreatif Dijital Ajans ve Strateji Çözümleri

İşiniz ile ilgili tüm süreçleri daha kolay ve etkin bir şekilde yönetebilmeniz için, gerek ön yüz gerekse arka yüz çözümleri sunmaktayız.

SEO, Adwords, Sosyal Medya ve E-posta Pazarlama Tekniklerini bir araya getirerek, hedef kitleniz ile etkin bir iletişim kurmanızı sağlıyoruz.

 

Sosyal Medya Pazarlama

Günümüzde son kullanıcıya ulaşmanın en etkin yolu sosyal medyadır. Bu alanda yapılacak etkin çalışmalar ile hedef müşteri kitlenizi kendinize çekebilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmaları ile firmanızı ve/veya ürünlerinizi üst sıralara taşıyabilir, daha çok müşteriye hitap edebilirsiniz.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Google analytics ve/veya yandex metrica servisleriyle ziyaretçilerinizin her hareketini ve siteden ayrılma nedenlerini tespit ediyoruz.

Proje Geliştirme 

İşinizi büyütmenize yardımcı olabilmek için  hedef sektörünüze ve pazarınıza yönelik kreatif dijital pazarlama strajileri ve projeleri geliştiriyoruz. 

Tık Başı Maliyet

Tık başı maliyet prensibine göre çalışan google adwords, facebook vb. tüm servislerinizin kurulumunu, maliyet etkin çözümler ile yapmaktayız.

İçerik Servisi

Web sitenizde yer alan içerikleri hem SEO uyumlu bir şekilde yapılandırabilir hem de daha okunabilir makaleleri sizler için sağlayabiliriz.

Lokal Arama Stratejileri

Markanızın ve ürünlerinizin bulunabilirliğini lokal ölçekte artırabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik 

Firmanız ve ürünleriniz için logo, broşür, kartvizit, antetli kağıt tasarlayıp ürettirebiliriz.

Kreatif Görsel Tasarım

Ürün ve servislerinize yönelik grafik, kutu, tanıtıcı materyal, kılavuz hazırlamaktayız.

Ücretsiz Premium Tema

Mythemeshop, elegantthemes temalarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Web Sitesi Tasarımı

Mevcut temalarımız beklentilerinizi karşılamıyor ise, web tasarım ve e-ticaret konusunda hizmetinizdeyiz.

E-posta Servisi

Firmanızın ve ürünlerinizin tanıtımı için  e-bülten servisi sunabilir, profesyonel görünümlü e-posta temaları hazırlayabiliriz.

Kreatif Dijital Pazarlama Stratejileri ve Tekniklerimiz

Simgeo,  arama motoru optimizasyonu (SEO), tık başı maliyet sosyal medya yönetimi gibi dijital pazarlama ile ilgili alanlarda uzmanlaşmış bir kadro ile hizmet vermektedir. 

İşinizi büyütmek mi istiyorsunuz? Sadece 3 adımda işinizi dijital ortamda büyütebilirsiniz.

Buluşma Talep Edin

İşinizi dijital ortama taşımak için bizlere ulaşıyorsunuz.

Sektörel Analiz

Birlikte mevcut iş planınızın Kanvas iş modeli ile basit ölçekte bir haritasını çıkarıyoruz.

Çözüm Üretiyoruz

Beklentilerinizi karşılayacak web tabanlı çözümler üretiyoruz.

Hedef sektörünüze ve pazarınıza ulaşabilmeniz için sizlere arama motoru optimizasyonu, tık başı maliyet sistemleri, sosyal medya yönetimi ve e-posta ile pazarlama alanlarında hizmet sunmaktayız.

Markanızın ve/veya ürününüzü dijital ortamda birer simge haline getirebilecek  yaratıcı inovatif çözümler geliştiriyoruz. Tık başı maliyet, sosyal medya, SEO çalışmaları alanlarında sunduğumuz hizmetler ile işinizi büyütmede eşsiz çözümler üretiyoruz.