Email E-posta Pazarlama stratejileri

E-Posta Pazarlama (Email Pazarlama Stratejileri)

Gerek eski, gerekse yeni müşterilerinize yönelik ürün ve servislerinizin tanıtımında ve satışında, efektif ve verimli e-posta pazarlama stratejileri geliştirmekteyiz.

Doğru konumlandırılmış ve oluşturulmuş bir e-posta pazarlama stratejisi, hedef kitlenizle oldukça kuvvetli bir bağ oluşturmanızı, firmanızın ürünlerini ve kampanyalarını  sürekli bilgilendirmenizi sağlayacaktır.

E-posta pazarlama stratejileri uzun dönemli müşteri ilişkileri kurmanızda ve dönüşüm oranlarınızı artırmada en etkili çözümdür. Özellikle kişiselleştirilmiş, ilgi alanına yönelik oluşturulmuş e-posta pazarlama stratejileri ile, gerek marka bilinirliğinizi artırabilir, gerekse müşteri ilişkilerinizi pozitif yönde etkileyebilirsiniz.

Simgeo olarak hedef kitleniz ile daha etkin iletişim kurabilmeniz için web tabanlı teknolojiler, stratejiler, analiz ve değerlendirme araçları kullanarak geri dönüş oranlarınızın optimizasyonunu sağlamaktayız.

E-posta tema tasarımı, gönderim servisinin kurulumu, takibi ve raporlaması alanlarında hizmet vermekteyiz.

Hedef Odaklı E-posta Pazarlama Stratejileri

Simgeo, hedef kitlenizin beklentilerilerini analiz edip, bu kitleye ulaşabileceğiniz stratejiler oluşturmaktadır. 

 

E-posta Pazarlama Kampanları

Simgeo ekibi, hedef kitlenize yönelik e-posta kampanyası düzenleyerek, satışlarınızda ve gelirlerinizde inanılmaz değişimleri sağlayacak stratejiler oluşturacaktır.

 

E-Posta Tema Hazırlama

İnovatif yaklaşımlarımızda gerek masaüstünden, gerek tabletten, gerekse cep telefonundan rahatlıkla okunabilen muhteşem görünüme sahip e-posta temaları geliştiriyoruz. Mesajlarınızın hedef kitlenize etkin bir şekilde ulaşacağından emin olabilirsiniz.

Takip Analiz ve Raporlama

E-posta kampanyalarınızın takibini ve analizini yapıp sizlere detaylı bir şekilde raporlandırabiliriz.

E-postalarınızın spama düşmemesi ve gönderdiğiniz adrese gidebilmesi için size özel çözümler üretmekteyiz. 

Marka bilinirliğinizi ve bulunabilirliğinizi e-posta pazarlama yöntemleriyle güçlendirin. Son derece etkin ve ürünlerinizi satın alabilecek hedef kitleye ulaşabilmenize yönelik çözümler sunmaktayız.

Bize işinizden bahsedin

İşinizi büyütmede ve hedef müşteri kitlenize ulaşmada sizlere eşsiz çözümler sunmaktayız.

Hedeflediğiniz müşteri kitlesine ulaşabileceğiniz e-posta stratejileri geliştirip, satış rakamlarınızı ve gelirlerinizi üstlere çıkarıyoruz.

Click to edit this heading