Lokal Seo Hizmeti Yerel Aramalarda Sesinizi Duyurun

Yerel - Lokal SEO

Yerel - Lokal SEO müşterilerinizin mağazanızın yerini bulabilmesi için en etkin çözümdür.

Yerel SEO çalışmaları ile yerel  arama sonuçlarında üst sıralarda yer alabilirsiniz. Bunun için gerek site içi gerekse site dışı mağazanızın coğrafik konumunu ve adresini içeren çalışmalar yapılması gerekmektedir. Bu çalışmalar neticesinde, hem ziyaretçileriniz mobil cihazları üzerinden mağazanızı kolaylıkla bulabilir hale gelecek hem de mağazanız bulunduğu bölgede daha üst sıralarda yer alabilecektir.

 

Lokal SEO çalışmalarımızda, öncelikle firmanızın harita servislerine kaydını yapıp, ardından site içi çalışmalar ile,fiziksel adresinizi arama motorlarının anlayabileceği şekle büründürüyoruz. 

Bu hizmetlerin yanı sıra talep ederseniz twitter, instagram ve facebook mecralarında lokasyon bazlı reklam ve tanıtım hizmeti de sunarak, bölgesel ve anahtar kelime bazlı çalışmalar ile müşterilerinize daha etkin ulaşabileceğiniz çözümler sunuyoruz.

 

Etkin mobil bazlı yerel ve lokal SEO çalışmaları

Yerel arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmak, özellikle mobil aramalarda çok büyük avantaj sağlamaktadır. Bulunduğunuz bölgede sunmakta olduğunuz ürün ve hizmetlere daha etkin ve kolay ulaşım için, yerel SEO çalışması önemli bir ihtiyaçtır.

Anahtar kelime analizi ve ardından doğru hedeflendirilmiş lokal SEO çalışmaları ile, işletmeniz hiç olmadığı kadar çok müşteriye hitap edebilir duruma gelecektir. Yerel SEO çalışmalarımız ile potansiyel müşterileriniz, sizlere daha kolay erişebilecek ve navigasyon cihazları ile işletmenize rahatlıkla ulaşabilecektir.

Yerel Arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak ister misiniz?

Bize Projenizden Bahsedin

İşinizi büyütmek ve dijital dünyada birer simge haline gelmek ister misiniz?

Müşterilerinizin sizi cep telefonları ve harita servisleri üzerinden ulaşmasını istiyor musunuz?

 

Click to edit this heading