Marka İtibar Yönetimi

Marka İtibar Yönetimi

Marka itibar yönetimi servisimiz ile markanızın görünürlüğünü, bilinirliğini ve bulunabilirliğini artırmaktayız. 

Marka itibar yönetimi hizmetimizin en temel amacı markanızın bilinirliğini ve bulunabilirliğini artırmaktır. Bu hizmetimiz kapsamında hedef müşteri segmentinin ürünlerinize yönelik beklentileri ile ilgili içerik sağlanması ve markanızın sosyal mecralarda yaygınlığını artırmaya yönelik çeşitli yayınların hayata geçirilmesi ile başlayıp daha pek çok etkinlik düzenlenmektedir.

Marka itibar yönetimi servisimiz kapsamında sosyal medya yönetimi, online PR, negatif içerik filtreleme ve silinmesi, sosyal medya pazarlama çalışmlarını içermektedir. Geniş sosyal medya ağımız sayesinde marka bilinirliğiniz ve bulunabilirliğiniz üst seviyelere ulaşacaktır. 

Online PR Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Kötü Yorumların Takibi

Etkisiz içeriklerin Yenilenmesi

Marka İtibar Yönetim Hizmeti

Marka İtibar yönetimi hizmetimizde öncelikle sizler adına facebook, twitter, google+, linkedin, instagram üzerinde çeşitli tanıtım çalışmaları yapmaktayız. Bu çalışmalar hem arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanızı sağlayacak hem de marka bilinirliğinizi artıracaktır. Bunların yanı sıraürünleriniz ve markanız hakkında dijital ortamda yer alan olumsuz yorum ve bilgilere ulaşarak bunların silinmesiiçin gerekli desteği sağlamaktayız. Gerektiğinde sayfanın arama sonuçlarından kaldırılmasına yönelik çalışmalarda gerçekleştirmekteyiz.

Marka itibar yönetimi hizmetimiz kapsmaında öncelikle mevcut işinizin röntgenini çekip, ardından heef müşteri kitlenizin gözünde pozitif algılar oluşturabilecek stratejiler geliştiriyoruz.

Bize İşinizden Bahsedin

İşinizi büyütmek ve birer simge haline gelmek ister misiniz?

Markanızın bilinirliğini ve bulunabilirliğini artırmada, dijital dünyada birer simge haline gelmenizde yardımcı olabiliriz. 

Click to edit this heading