Mobil Pazarlama Hizmeti

Mobil Pazarlama

Cep telefonları üzerinden satış yapmak ve ziyaretçilerinizin mağazanızı bulmasını kolaylaştırmak ister misiniz?

Yapılan araştırmalara göre mobil cihazlar üzerinden gerçekleştirilen aramalarda dönüşüm oranı masaüstü aramalara kıyasla çok daha yüksektir. Mobil alanlarda yayınlanan reklamların ise tıklanma oranı çok daha yüksek olduğu gözlemlenmiştir. Bu nedenle istediğiniz bölgede istediğiniz zaman diliminde hedef anahtar kelimelerinizde potansiyel müşterilerinize ulaşmanız daha etkin bir yol ile olacaktır.

Bölgesel, yaş, cinsiyet ve diğer metriklere göre hedeflendirilmiş sosyal medya odaklı mobil pazarlama çalışmaları ile işinizin büyümesinde yardımcı olabiliriz.

Mobil Uyumlu Tasarım

Responsive web temalarımız ile müşterileriniz  mükemmel bir web deneyimi yaşayacaktır.

Hedef Müşteriler

Hedef müşteri kitlenize ulaşabilecek sosyal medya tabanlı stratejilerimiz ile hedef müşteri kitlenize etkin bir şekilde ulaşabilirsiniz.

SMS Kampanyaları

Mobil kampanyalarımızı sms kampanyalarımız ile birleştirerek potansiye müşterileriniz ile sürekli etkileşim halinde olmanızı sağlıyoruz.

Mobil pazarlama teknikleri hedef müşteri kitlenize daha kişiselleştirilmiş yöntemler ile ulaşabilmenize sağlayan bir yöntemdir. Gelişen teknoloji sayesinde yaş, cinsiyet, lokasyon, aram geçmişi ve daha pek çok metrike göre potansiyel müşteri kitlenizi seçebilmeniz mümkündür.

Alanında uzman kadromuz, ihtiyacınız olan mobil kampanya stratejinizi oluşturabilir, geliştirebilir; potansiyel müşterileriniz ile her daim iletişim halinde olabileceğiniz stratejiler oluşturabiliriz. Müşterilerinize kampanyalarınızdan ve yeni ürünlerinizden ilerleyen süreçte maliyet etkin bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Bize İşinizden Bahsedin

İşinizi büyütmek ve dijital dünyada birer simge haline gelmek ister misiniz?

Mevcut müşterilerinize ve yeni müşterilerinize daha maliyet etkin bir şekilde ulaşabilmek yatırımlarınızın daha çok gelir oluşturabilmesi için bizlere ulaşınız.

Click to edit this heading