Tık başı maliyet PPC reklam çözümleri (adwords, facebook, yandex)

Tık Başı Maliyet Hesap Yönetimi

Google adwords, facebook ve yandex servislerinin tık başı maliyet optimizasyonu ve yönetimi ile reklam maliyetlerinizi azaltıyor, böylece hedef müşteri kitlenize daha uygun fiyatlar ile ulaşabilmenizi sağlıyoruz. 

Kampanya stratejimizi belirlerken, öncelikle kanvas iş modeli ile gereksinimlerinizi belirleyip, ihtiyaçlarınıza yönelik kampanya stratejileri oluşturuyoruz.  Tık başı maliyet servislerinden olan ödemeli arama reklamları, video reklamları, görüntü reklamları, eski ziyaretçilerinize yönelik reklamlar ve sosyal medya reklamları oluşturuyoruz.

Satış hedeflerinize ulaşmanız için dijital çözümler sunmaktayız. ROI değerinizi artırmak amacıyla hesabınızı günlük bazda kontrol ediyor, tık başı maliyetinizi minimize edecek çözümler sunuyoruz.

Sitenizde dönüşüm oranı optimizasyonu ve reklam panelinizde tıklamayı artıracak optimizasyonlar gerçekleştirerek satış gelirlerinizi artıracak tüm çözümleri üretmekteyiz.

Arama Metin Reklamları

ROI puanınızı artıracak ve maliyetinizi düşürecek arama reklamları oluşturarak, reklam yatırımınızın hedef müşteri kitlenize ulaşmasını maliyet etkin çözümler ile sağlıyoruz.

PPC Yeniden Pazarlama

Sitenizi ziyaret etmiş pontasiyel müşterilerinizi sadık müşterileriniz haline getirim. Ekibimiz, ziyaretçileriniz ile tekrar buluşabilmeniz için gerekli teknik altyapıyı oluşturarak sadık müşteriler elde etmenizi sağlayacaktır.

Sosyal Medya Reklamları

Markanızın bilinirliğini artırmak mı istiyorsunuz? Sosyal medya reklam stratejileri ve çözümleri ile, imgelerinizi birer simge haline getirebiliriz.

Görüntülü Reklam

Görüntülü ve/veya HTML 5 destekli reklam çözümlerimiz ile interaktif görüntülü reklamlar oluşturabilir, marka bilinirliğinizi ve dönüşüm oranınızı artırabiliriz.

Video Reklamları

Video hazırlama (editleme) konusunda çok iddialıyız. Markanıza yönelik algıyı daha üst düzeye çıkarabileceğiniz video temelli reklam çözümlerimiz ile internnette birer simge haline gelebilirsiniz.

Bize İşinizden Bahsedin

İşinizi büyütmek ve imgelerinizi birer simge haline getirmek ister misiniz?

Maliyetlerinizi düşürecek, gelirlerinizi artıracak reklam çözümleri için bizlere ulaşın

Click to edit this heading