Satış Ortaklığı E-Ticaret Sistemi

Satış Ortaklığı

Satış ortaklığı sistemi reklam veren, yayıncı ve müşteriler arasında sorunsuz bir ilişki kurulması prensibine dayanmaktadır. 

Satış ortaklığı sistemi ödül prensibine dayanan bir online reklam çözümüdür. Bu ortaklık sisteminde reklamveren yayıncı kuruluşa satış veya e-bülten üyeliği gibi hedeflenen aksiyon  üzerinden pay vermektedir. Ev hanımlarının yaygın bir şekilde kullandığı evden satış tekniklerine çok benzer bir şekilde çalışmaktadır. Bu yöntemde de firmanız ile organik bir bağı olmayan kişiler sizin yerinize ürünlerinizi pazarlamakta ve satış üzerinden belirli bir pay almaktadır. Günümüzde en yaygın şekilde kullanılan e-ticaret modellerinden birisidir.

 

Satış ortaklığından verim sağlayabilmeniz için her şeynden önce etkin ve doğru yönlendirilmiş bir pazarlama stratejisinin yanı sıra sorunsuz çalışan bir satış ortaklığı sistemine sahip olmanız gerekmektedir.

Satış ortaklığı sisteminde hem müşteriye hem de yayıncı kuruluşa güven veren bir e-ticaret sistemi kurmanız gerekmektedir. Göze hitap eden, güzel görünümlü ve işlevsel bir web sitesi ile hem sizin adınıza çalışan bir satış ortağınız hem de uzun süreli ilişki kurabileceğiniz müşterilere sahip olursunuz.

 

Satış ortaklığı e-ticaret sisteminde performansa dayalı komisyon oranları ile çalışmak satış ortağınızın performansını artıracak bir unsurdur. EKibimiz bu alanda  inovatif çözümler ile satışlarınızı katlayabilecek tecrübeye sahiptir.

Satış ortaklığı konusunda ekibimiz kurumsal imgelerinizi bir ayrıntılı bir şekilde inceleyerek sizleri rakiplerinizden ayıran avantajlı konumunuza belirleyip sizleri bir adım öne taşıyacak inovatif yaklaşımlar ortaya çıkaracaktır. 

Satış ortaklığı sisteminde en önemli nokta satış ortaklarınıza vaad edilen ödemelerin zamanında yapılmasıdır. Ekibimiz size bu alanda inovatif çözümler sunarak performansa dayalı ödeme planlarınızı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Bize Projenizden Bahsedin

İşinizi dijitale taşımanızda ve büyütmenizde yardımcı olabiliriz.

Satış ortaklığı sisteminde tam bir çözüm olanağı sunmaktayız. Satış ve performans odaklı inovatif yaklaşımlarımız ile satışlarınızı hiç olmadığı kadar artırabiliriz.