Arama Motoru Optimizasyon Kurumsal SEO Hizmeti

Arama Motoru Optimizasyonu
(Kurumsal SEO) 

Kurumsal SEO hizmeti, internette görünür olmanızı ve efektif arama bulunabilirliği sağlamaktadır. Bu durumda satışlarınızın ve kârlılığınızın artmasını  sağlayacaktır.

Arama motoru optimizasyon hizmetlerimiz organik arama, site içi optimizasyon, link inşaası, anahtar kelime analizi - stratejisi ve aktivite raporlarını kapsamaktadır.

Organik Arama

Ürünlerinizi satın alabilecek kişilerin beklentilerini karşılayacak yazı, görsel ve video gibi içerikleri SEO ve ziyaretçi analizleri yaparak hazırlamaktayız. 

Site İçi SEO

Web sitesi içeriklerinizi gerek arama motorlarının gerekse ziyaretçilerin kolaylıkla anlayabileyeceği ve gezinebileceği hale getiriyoruz.

Link İnşaatı

Link inşaatı dikkatle hazırlanması gereken bir konudur. Yanlış strateji seçimi, sitenizi arama sonuçlarından çıkarılabilir. 

Arama motoru optimizasyonu internette kendinize yer edinebilmeniz için hayati bir öneme sahiptir. SEO stratejilerimiz ile arama sonuçlarında üst sıralara çıkabilirsiniz. Arama motoru hizmetimiz kapsamında sizlere öncelikle detaylı bir anahtar kelime analiz raporu hazırlayıp, ardından takip etmeyi planladığımız link inşaası ve site içi SEO çalışmaları ile ilgili detaylı bir rapor sunmaktayız. Bu çalışmalar neticesinde sitenizin ziyaretçi ve satış hacmini artırabilirsiniz.

SEO online pazarlamada temel bir yapıtaşıdır. Sizlere bu alanda maliyet etkin çözümler sunup, daha üst sıralarda yer almanızı sağlamaktayız. Ekibimiz Google, Yandex ve Bing arama motorlarının gereksinimleri konusunda çok tecrübelidir.

 

Anahtar Kelime Analizi ve Yönetimi

SEO çalışmalarında en önemli konu içeriktir. Anahtar kelime analizi yapılarak oluşturulan görsel ve yazılı içerikler, arama sonuçlarında üst sıralara tırmanmanızı sağlayacak ve ürünlerinizin bulunabilirliğini artıracaktır.

Aktivite Raporları

Attığımız her bir adımın raporunu sizlere sunmaktayız. Trafik hacminideki değişimleri, en çok hit alan sayfalarınızı, en çok tercih edilen anahtar kelimelerinizi ve arama motoru aktivitelerinizi detaylı bir rapor ile sizlere sunacağız. 

Bize İşinizden Bahsedin

İşinizi büyütmek ve internette birer simge olmak ister misiniz?

SEO alanında uzman ekibimiz ile daha çok kişiye ulaşmanızda yardımcı olabiliriz.

Click to edit this heading