Sosyal Medya Pazarlama Hizmeti

Sosyal Medya Pazarlama Hizmeti

Etkili bir sosyal medya stratejisi, işinizi büyütmekte ve markanızın bilinirliğini artırmakta çok büyük önem taşır.

 

Sosyal medya uzmanlarımız sizlere yaş, cinsiyet, lokasyon bazlı çözümler sunmaktadır. Bu sayede hedef kitlenize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra ekibimiz paylaşmaya değer içerikler yaratarak ve viral reklam unsurunu kullanarak, sosyal medyada ön plana çıkmanızı sağlayacaktır. 

Markanızı bilinir, sözünüzü güvenilir yapmak için sosyal medya pazarlama stratejileri oluşturuyoruz. Bu paketimiz kapsamında tüm sosyal ağları etkin bir şekilde yönetebilmenizi sağlayıp, sizler adına infografik, resim, video ve metinler hazırlamaktayız. Bu içerikleri de belirlenen gün ve saatte yayına alarak sizleri rakiplerinizden bir kaç adım öne çıkarmaktayız. 

Sosyal medya stratejilerimizin temel prensibinde viral reklam yatmaktadır. Ziyaretçilerinizin beğenebileceği ve çevresiyle paylaşabileceği içerikler oluşturuyoruz. Facebook, Linkedin, Twitter, Instagram gibi sosyal mecralarda ortaya çıkan re-tweet, beğeni, görünüm ve diğer metrikleri bir araya getirip inceleyerek sizlere rapor sunuyoruz. 

 

Marka Analizi

Marka ve ürünlerinizin bilinirliğini, ününü analiz edip firmanızı rakiplerinizden ön plana çıkarabilecek çözümler üretiyoruz.

 

Sosyal Medya Kampanyaları

Facebook, twitter, Instagram gibi sosyal mecralarda sizler adına getirisi yüksek kampanyalar oluşturuyoruz. 

Sosyal Medya Yönetimi

Uzmanlarımız marka ve ürünlerinize ait sosyal medya hesaplarınızı profosyonelce yöneterek sizlere katkı sağlayacak stratejiler geliştirecektir.

Özel Profil Oluşturma

Marka ve ürün değerlerinizi yüceltecek sosyal medya profilleri oluşturup, içerikler servis etmekteyiz.

Bize İşinizden Bahsedin

Uzman ekibimiz sosyal medyanın gücünden yararlanabilmeniz için hizmetinizdedir.

Click to edit this heading